Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ilu Żydów zabito we wsi Uchanie? Wydawca zrobił błąd

Utworzony przez mario, 2 sierpnia 2013 r. o 07:43 Powrót do artykułu
Nie wiem o jakim narodzie piszesz, ale w Kielcach to była ubecka prowokacja, w Jedwabnem Polacy zostali zmuszeni do strzelania przez Niemców - skąd niby chłopi mieli niemieckie karabiny maszynowe?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w 68 dobrowolnie wyjechali z Polski...Dziś także sami żydzi piszą na murach Jude raus, żydzi do gazu itd 
Nie wiem o jakim narodzie piszesz, ale w Kielcach to była ubecka prowokacja, w Jedwabnem Polacy zostali zmuszeni do strzelania przez Niemców - skąd niby chłopi mieli niemieckie karabiny maszynowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wyobrażam sobie. Jedwabne czy Kielce to nie jest science fiction... Każdy naród ma ciemne strony swojej historii. My również  
Wyobrażasz sobie siebie  przybijającego innego człowieka gwoździami do drzwi...no kibole to przy Tobie mały pikuś! Co wiesz o Jedwabnem? Dlaczego rabini wstrzymali szybciutko ekshumację, kiedy wierzchnia war­stwa ziemi została zdjęta i okazało się, że fakty materialne nie pasują do wy­ników śledztwa? Gdy okazało się że liczba ofiar jest zdecydowanie mniejsza środowiska żydowskie piszą o 1600 ofiarach w stodole( w rzeczywistości odnaleziono 33 osoby dorosłe i 15 dzieci),nie udało się odnaleźć masowych mogił wskazywanych przez świadków(167 wierceń), Gdy znaleziono w pobliżu 46 sztuk łusek niemieckiej broni typu mauser, a w zwłokach  kule? Skąd w Jedwabnem nagle znalazło się raptownie 1600 żydów skoro w miejscowym getcie było ich około 200, rozumiem że P Polacy organizowali po okolicy łapanki i zwozili ich do Jedwabnego? Na koniec jeszcze taka ciekawostka "I. Pogonowski zlecił straży pożarnej w USA zbadanie, ile litrów benzyny jest potrzebne do wywołania pożaru odpowiadającego zeznaniom świadków, po uwzględnieniu budowy i wymiarów stodoły. Z ekspertyzy strażaków wynika, e potrzeba ok. 200 litrów benzyny. W Jedwabnen było 7 litrów nafty (benzyny nie było), która nie mogła posłużyć do spowodowania takiego pożaru, jaki opisali świadkowie (ze względu na niewielką ilość i niską szybkość spalania)." Polecam również spróbować przy pomocy zapałek podpalić rozlaną naftę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie MY, to żyd ,żydowi ugotował taki los.
Zawsze byli skłonni nawet za wszelką cenę do knowania i  prowokacji dla uzyskania określonych celów,to już natura taka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich "badań" trzeba międzynarodowej, niezależnej komisji jak strażacy z USA. Przypomina mi to śledztwo dot. "zamachu" w Smoleńsku.. 
Wyobrażasz sobie siebie  przybijającego innego człowieka gwoździami do drzwi...no kibole to przy Tobie mały pikuś!Co wiesz o Jedwabnem?Dlaczego rabini wstrzymali szybciutko ekshumację, kie dy wierzchnia war­stwa ziemi została zdjęta i okazało się, że fakty materialne nie pasują do wy­ników śledztwa? Gdy okazało się że liczba ofiar jest zdecydowanie mniejsza środowiska żydowskie piszą o 1600 ofiarach w stodole( w rzeczywistości odnaleziono 33 osoby dorosłe i 15 dzieci),nie udało się odnaleźć masowych mogił wskazywanych przez świadków(167 wierceń),Gdy znaleziono w pobliżu 46 sztuk łusek niemieckiej broni typu mauser, a w zwłokach  kule?Skąd w Jedwabnem nagle znalazło się raptownie 1600 żydów skoro w miejscowym getcie było ich około 200, rozumiem że PPolacy organizowali po okolicy łapanki i zwozili ich do Jedwabnego?Na koniec jeszcze taka ciekawostka"I. Pogonowski zlecił straży pożarnej w USA zbadanie, ile litrów benzyny jest potrzebne do wywołania pożaru odpowiadającego zeznaniom świadków, po uwzględnieniu budowy i wymiarów stodoły. Z ekspertyzy strażaków wynika, e potrzeba ok. 200 litrów benzyny. W Jedwabnen było 7 litrów nafty (benzyny nie było), która nie mogła posłużyć do spowodowania takiego pożaru, jaki opisali świadkowie (ze względu na niewielką ilość i niską szybkość spalania)." Polecam również spróbować przy pomocy zapałek podpalić rozlaną naftę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o jakim narodzie piszesz, ale w Kielcach to była ubecka prowokacja, w Jedwabnem Polacy zostali zmuszeni do strzelania przez Niemców - skąd niby chłopi mieli niemieckie karabiny maszynowe?
A w ubecji też nie był przecież nikt inny jak sami żydzi,wystarczy trochę o tym poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia Krajowa cztaj Afika Korps Erwina  Rommela. Dlaczego IPN nie ściga zbrodnarzy z pod znaku AK.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda powina byc jednak maksymalnie prawdziwa kiedy nie widzi się róznicy między 6 a 80 oraz pomiędzy "zabili mieszkańcy wsi" a "przetrwało wojnę" zwyczajnie nie wolno się brać za temat ... oczywiście historyka obowiązuje równiez zawsze krytycyzm wobe źródeł ... no chyba że chodzi o efekt taki własnie jak tu na forum Emilu...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,to, o to chodzi,niech się pozagryzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich "badań" trzeba międzynarodowej, niezależnej komisji jak strażacy z USA. Przypomina mi to śledztwo dot. "zamachu" w Smoleńsku..  
Pan Pogonowski ma dużo pieniążków i "zabawił" się w takie doświadczenie na własny koszt z czystej ciekawości! Nigdzie nie napisałem, że jest to jakieś naukowe badanie. Ukazuje nam jednak wiarygodność świadków. Zamiast 1600 ciał, mamy około 50.. Zamiast masowych grobów, mamy wielkie nic. Do tego dochodzą łuski i kule z niemieckiej broni. Ekshumacja przerwana w chwili gdy niewygodne fakty zaczynają wychodzić na jaw i przykrycie miejsca zbrodni "pomnikiem" by nikt więcej nie miał możliwości rzetelnie sprawdzić tej sprawy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest błąd?.Uważam to za prowokację-ale jak zwykle "nic się nie stało,Polacy nic się nie stało".Brawo p.autorka,brawo wydawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zydzi !!!! Przestancie klamac!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd,żydowi ugotował taki los !  przekąbinowali po prostu i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...